صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
معرفی کتاب با موضوع حجاب و عفاف
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
همزمان با دهه کرامت؛ کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی زیر سایه خورشید رفتند کاروان زیر سایه خورشید به همراه خادمان رضوی و پرچم متبرک بارگاه منور رضوی در کتابخانه مرکزی ارومیه حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی، به مناسبت دهه کرامت، کاروان زیر سایه خورشید به همراه خادمان رضوی و پرچم متبرک بارگاه منور رضوی در کتابخانه مرکزی ارومیه حضور یافت و برنامه فرهنگی توسط خدام رضوی اجرا شد.
در این مراسم، حجت‌الاسلام اکبر نوروزنژاد، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان‌غربی گفت: در ایامی قرار داریم که باید به خدا توکل کرد و ان‌شاءالله با توسل به ائمه اطهار و رعایت موازین بهداشتی  از این شرایط سربلند بیرون بیاییم.
نوروزنژاد با تاکید بر ترویج سیره امام رضا(ع) در جامعه، از برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط کتابخانه‌های عمومی قدردانی کرد.
 مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: خادمیاران رضوی آماده همکاری با کتابخانه‌های عمومی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی هستند.
در ادامه، خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی ضمن قدردانی از خدام حرم مطهر رضوی برای انجام این حرکت فرهنگی، خواستار تداوم این حرکت در سالهای آتی شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی  از خادمیاران برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد و ادامه داد: نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان‌غربی، همکاری خوبی در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با کتابخانه‌های عمومی داشته است که این امر نشان از دغدغه فرهنگی این مجموعه دارد.
در پایان این مراسم از خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی به جهت تلاش‌های مجدانه در ترویج فرهنگ کتابخوانی به ویژه برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با اهدای هدیه‌ای متبرک تقدیر شد.
مدیحه سرایی خدام حرم و اهدا هدیه متبرک به کتابداران کتابخانه مرکزی از بخشهای دیگر این برنامه بود


.