صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
معرفی کتاب با موضوع حجاب و عفاف
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت امام جمعه بخش محمدیار از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی حجت الاسلام حسین منیری، امام جمعه بخش محمدیار در پیامی مردم را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌ غربی، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، حجت الاسلام حسین منیری، امام جمعه بخش محمدیار از توابع شهرستان نقده، با صدور پیامی، مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن پيام به شرح ذيل است:
بسم الله الرحمن الرحيم
جشنواره كتابخواني رضوي به عنوان رويدادي مهم، زمينه ساز آشنايي كودكان، نوجوانان و جوانان با فرهنگ اهل بيت عصمت و طهارت (عليهم السلام) است. اين جشنواره يكي از مهم‌ترين شيوه هاي كسب معارف در راستاي بهره مندي عموم، پيرامون سبك زندگي اسلامي بوده و بايد آن را به عنوان يكي از مهم ترين رخدادهاي فرهنگي و مطالعاتي كشور در چند سال اخير به شمار آورد.
اين جشنواره در بخش كودك، نوجوان، جوان و بزرگسال و در دو قالب فردي و خانوادگي برگزار مي‌شود و محورهاي مختلفي دارد.

اينجانب از تمامي مردم عزيز، فرهنگ دوست و عاشق اهل بيت (عليهم السلام) براي شركت فعال در جشنواره ياد شده دعوت مي كنم. باشد كه با بهره مندي از فرهنگ رضوي در مسير رشد و ارتقاي فرهنگ كتاب و كتابخواني در كشور، گام هاي اساسي برداشته شود.