صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
معرفی کتاب با موضوع حجاب و عفاف
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی؛ با احداث يك كتابخانه، يك زندان بسته مي‌شود خدیجه معصومی، مديركل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي با ایوب آذین‌پور، فرماندار شهرستان شاهین‌دژ ديدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، خدیجه معصومی، مديركل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي با ایوب آذین‌پور، فرماندار شهرستان شاهین‌دژ ديدار و گفتگو کرد.
در اين نشست، خديجه معصومي، مديركل كتابخانه‌هاي عمومي استان ضمن تقدير از همراهي فرماندار و رئيس انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان، بر  توسعه همكاري تاكيد کرد.
 مدير كل كتابخانه هاي عمومي استان ضمن بيان مسايل و مشكلات كتابخانه‌هاي شاهين دژ از فرماندار شهرستان درخواست کرد در زمينه جذب اعتبارات تملك و دارايي، به مسئله مطالعه وكتابخواني توجه بیشتری کنند چرا که با گشایش هر کتابخانه، در یک زندان بسته می‌شود و با روی آوردن به کتابخوانی، آسیب‌های اجتماعی کم می‌شود.
لزوم ايجاد كتابخانه در شهر فاقد كتابخانه، محمودآباد، با توجه به پتانسيل بالاي اين شهر از دیگر مطالبات مدیرکل کتابخانه‌های عمومی بود.
 در ادامه ایوب آذين پور، فرماندار شاهین‌دژ ضمن تبریک انتصاب مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گفت: فرهنگ مسئله بنيادي و زير بناي تمدن و توسعه بشمار مي‌رود که در این بین مطالعه و کتابخوانی سهم بسزایی دارد.
فرماندار شاهین‌دژ اظهار داشت:  تلاش خود را بر شناسايي مكاني جهت ايجاد كتابخانه درشهر محمودآباد بكار خواهد بست و ایجاد کتابخانه در این شهر، بر توسعه فرهنگی آن خواهد افزود.