صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
با انتشار پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار شهرستان چالدران از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی حسن محمدزاده، فرماندار شهرستان چالدران در پیامی از عموم مردم برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، حسن محمدزاده، فرماندار شهرستان چالدران در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در دین مبین اسلام برای مطالعه و کتابخوانی و کسب معارف دینی توصیه و روایات بسیاری موجود است. یکی از مهمترین ابزارهای سوق دادن جامعه به سمت کسب معارف و سبک زندگی اسلامی کتاب است؛ به طور قطع هر اقدامی در راستای ترویج فرهنگ اعم از برگزای مسابقات کتابخوانی با منابع ارزشمند  بر ارتقای فرهنگی جامعه تاثیرگذار خواهد بود.
با توجه به مشکلاتی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در جامعه امروز بوجود آمده است، بهترین شیوه جهت رفع اپیدمی و قطع زنجیره ابتلا در خانه ماندن می باشد و در این شرایط  بستری فراهم شده است تا با مطالعه کتابهای ارزشمند در تمام حوزه‌ها خصوصا حوزه های اجتماعی، فرهنگی و دینی ضمن آشنایی با مفاهیم، معارف و سبک زندگی اسلامی و شیوه‌ی ائمه اطهار علیهم السلام، در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز مشارکت داشته باشیم.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان از قاطبه مردم فهیم شهرستان چالدران به ویژه نسل جوان، نوجوان و کودکان عزیز جهت مشارکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت می نمایم و امیدوارم ضمن بهره‌مندی از منابع ارزشمند در مسابقات طراحی شده با توجه به تفکیک رده سنی در پایگاه اینترنتی www.samakpl.ir   به صورت مجازی مشارکت نمایند و از جوایز نفیس آن جشنواره بهره‌مند گردند.
 حسن محمدزاده
 فرماندار شهرستان چالدران