صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
1399/2/29 دوشنبه با تدارک اقلام بهداشتی؛ کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی بازگشایی می‌شود با تهیه اقلام بهداشتی برای کلیه کتابداران، کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی از فردا بازگشایی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، کتابخانه‌های عمومی از 29 اردیبهشت ماه بدون حضور اعضاء بازگشایی می‌شود.
خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی در این باره گفت: كتابخانه‌هاي عمومي بعد از قريب به سه ماه تعطيلي اضطراري كه در راستاي رعايت مصوبات ستاد ملي مبارزه با كرونا و صيانت از سلامتي كاركنان و اعضاء، اعمال‌ شده بود، مطابق تمهيدات و تصميمات اتخاذ شده و با هماهنگي صورت گرفته و استعلام اخذ شده از ستاد ملي مبارزه با كرونا، روند بازگشايي كتابخانه‌ها به‌صورت پلكاني و مرحله‌به‌مرحله آغاز مي‌شود.
معصومی افزود: با توجه به بازگشایی کتابخانه‌های عمومی در فاز نخست برابر دستورالعمل‌های ابلاغی نهاد کتابخانه‌های عمومی، اقلام بهداشتی مورد نیاز از قبیل دستکش، ماسک، مایع ضدعفونی کننده دست و سطوح و شیلد صورت برای کلیه کتابداران تهیه و در بین شهرستان‌ها توزیع شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی تصریح کرد: در فاز نخست، بازگشايي كتابخانه‌هاي عمومي «بدون حضور اعضاء و با هدف انجام امور كتابخانه‌اي و ارائه خدمات غيرحضوري» است.