صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
1399/2/17 چهارشنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت استاندار آذربایجان غربی از مردم برای مشارکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استاندار آذربایجان غربی بمناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پیامی صادر کرد و از مردم برای مشارکت در این جشنواره کتابخوانی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌ غربی، استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با صدور پیامی، مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن پیام محمدمهدی شهریاری به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
آگاه سازی افراد و ترویج فرهنگ مطالعه نیازمند برنامه ریزی برای انجام اموری است که عامه مردم بتوانند از آن بهره ببرند.نهاد کتابخانه های عمومی، متولی اجرای فعالیت های فرهنگی و کتاب محور است و افتخار برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز به عهده این نهاد فرهنگی است.
با توجه به شرایط کنونی جامعه، این جشنواره بیش از پیش و در بستر فضای مجازی در حال برگزاریست، از این رو فرصتی مغتنم برای مطالعه در ایام فعلی فراهم آورده است. بی شک مطالعه آثار ارزشمد و پرمحتوا مرتبط با اهل بیت علیهم السلام که به عنوان هادیان مسیر تعالی بشریت مطرح هستند در ارتقای سطح فکری و معنوی جامعه اثر بخش خواهد بود.
اینجانب ضمن قدردانی از برگزار کنندگان دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، عموم مردم فرهنگ دوست استان آذربایجان غربی و خانواده های محترم آنان را به شرکت در بخش های مختلف این جشنواره دعوت می کنم. شایسته است دستگاه های استان در برگزاری باشکوه و شایسته این جشنواره از همه ظرفیت های موجود استفاده نمایند.
محمدمهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی