صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
پوستر هفته کتاب 99
تصوير ها
جشنواره روستاها و عشایر دوستدار
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
شهید حاج قاسم
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ویدئو
ورود
1398/10/13 جمعه در پیامی؛ منوچهر جعفری، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت شهادت سردار بزرگ، قاسم سلیمانی برای ایشان شربتی گوارا بود که از دست ساقی کربلا نوشید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، پس از شهادت مظلومانه سردار سلیمانی، منوچهر جعفری، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی در پیامی شهادت سردارِ نامی ایران و اسلام را تسلیت گفت. در متن پیام سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی چنین آمده است:

بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

«وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

هرگز كسانى را كه در راه خدا كشته شده‌اند، مرده مپندار، بلكه زنده‌اند كه نزد پروردگارشان روزى داده مى‌شوند. (آل عمران، آیه 169)

شهادت پاسدار حریم انسانیت و نماد شهامت و درایت، حاج قاسم سلیمانی اگر چه مصیبتی عظیم برای ایران و اسلام است اما او به آرزوی والای خود، شهادت رسید. شهادت سردار بزرگ برای ایشان شربتی گوارا بود که از دست ساقی کربلا نوشید.

دشمنان اسلام و ایران بدانند که سردارِ شهید، زنده است و الگوی مقاومت جهان در برابر استکبار است و پرچمی که سردار سلیمانی در مبارزه با استکبار جهانی برافراشته است به همت جوانان ایرانی و مجاهدان راه اسلام در اهتزاز باقی خواهد ماند.»

اینجانب به نمایندگی از کتابداران و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، ضمن محکوم کردن اقدام جنایت‌کاران آمریکایی در به شهادت رساندن فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شهادت سردار سلیمانی را به محضر حضرت ولی عصر (عج)،‌ مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت شریف ایران، همرزمان و خانواده این شهید والامقام تسلیت عرض می نمایم.

                                                                        منوچهر جعفری

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی