صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
معرفی کتاب با موضوع حجاب و عفاف
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
گزارش تصویریبيشتر
با هدف ترویج کتابخوانی انجام شد؛ دیدار نماینده منتخب سلماس با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، یعقوب رضازاده، نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از کتابخانه مرکزی ارومیه، با خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی دیدار و گفتگو کرد.
یعقوب رضازاده، نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: کتابخانه های عمومی با اخلاص به همه مردم خدمات ارائه می‌دهند و هر چقدر کودکان، جوانان، میانسالان و حتی سالمندان به کتابخانه سوق پیدا کنند جامعه‌ای سالم از نظر اجتماعی خواهیم داشت.
نماینده مردم سلماس با اشاره به اینکه باید این مجموعه فرهنگی تقویت شود، افزود: ان شاالله با طرح مشکلات کتابخانه‌های عمومی و کتابداران در کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجلس، موانع توسعه کتابخانه‌های عمومی رفع خواهد شد.
خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی در این دیدار گفت: کتابخانه‌های عمومی به عنوان دانشگاه دایمی، تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات فرهنگی انجام می‌دهند اما موانعی بر سر راه خود دارند.
معصومی افزود: وجود تعارض در قانون تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی و عدم وجود منابع پایدار مالی از مهم‌ترین مشکلات کتابخانه‌های عمومی است که امید داریم با بازنگری قوانین توسط نمایندگان مجلس یازدهم، کتابخانه‌های عمومی بیش از پیش در ارائه خدمات کتابخانه‌ای و فرهنگی به مردم گام بردارند.