منو

فراخوان

دعوت به همکاری

اخبار شهرستان‌ها

به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان مياندوآب؛

كتاب «او خواهد آمد» رونمايي شد

مراسم رونمايي از كتاب «او خواهد آمد» نوشته غفار عزيزي، به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي مياندوآب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، آيين رونمايي از كتاب «او خواهد آمد» با حضور خديجه معصومي، مديركل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي؛ وحيد طلعت، كارشناس تأمين منابع اداره کتابخانه‌های عمومی استان و مدير مسئول انتشارات آدالار و  غفار عزيزي، سرپرست معاونت اداري و مالي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان و نويسنده كتاب در بستر فضای مجازی برگزار شد.
خديجه معصومي، مديركل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي ضمن تقدير از زحمات نويسنده اثر گفت:
 یکی از  مهم‌ترین وظایف هر مسلمان  کسب معرفت در زمینه امام عصر (عج)، مفهوم انتظار  و تلاش برای شناساندن آن به سایر افراد جامعه است
وی ادامه داد: رونمايي از كتاب «او خواهد آمد» در  شرايط دشوار شيوع بيماري كرونا  را به فال نيك مي‌گيريم  و امیدواریم گامی در در جهت ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار باشد.
وحيد طلعت، كارشناس تأمين منابع اداره کتابخانه‌های عمومی استان و مدير مسئول انتشارات آدالار ضمن ابراز خرسندي از داشتن افتخار نشر کتاب «او خواهد آمد» در انتشارات آدالار و سایر كتب مرتبط با حضرت ولی عصر (عج) افزود: به عنوان اولين فردي كه اين كتاب را مطالعه كردم از ديدگاه متفاوت كتاب به مسأله غيبت و شبهات موجود در اين زمينه بسيار لذت بردم. استدلال‌ها و مستنداتي كه براي رايج‌ترين شبهات موجود در مسأله غيبت ارائه شده است، بسيار ساده، روان و قابل فهم است و خواندن اين كتاب قدرت استدلال هر كسي را در دفاع از عقايد خود ارتقاء خواهد داد.
غفار عزيزي، سرپرست معاونت اداري و مالي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان و  نويسنده كتاب، با تشريح اهداف و انگيزه خود براي نگارش اين كتاب گفت: فعاليت رسانه‌هاي معاند، وهابيون و شبكه‌هاي انگليسي در تضعيف اعتقادات مسلمانان به ويژه جوانان و ايجاد شبهه در مباني اعتقادي آنها از جمله مسأله غيبت بر كسي پوشيده نيست. انگيزه و هدف اصلي از نگارش اين كتاب پاسخگویی به این شبهات است.
غفار عزيزي افزود: در اين كتاب تلاش شده است با استناد به آيات قرآن و منابع معتبر شيعي، به شبهات موجود در مسأله غيبت امام دوازدهم شيعيان و در كل مسأله غيبت پاسخ داده شود. «او خواهد آمد» در 70 صفحه توسط انتشارات آدالار منتشر شده است و در تمامي كتابخانه‌هاي عمومي در دسترس علاقه مندان قرار دارد.
 

 
 

نسخه قابل چاپ