منو

فراخوان

دعوت به همکاری

اخبار شهرستان‌ها

توسط یک خیر نیک اندیش انجام شد؛

اهدای كتاب و نوشت افزار به بخش كودك كتابخانه عمومی خوارزمی

 خيّر سرچناری تعدادي كتاب كودك و نوشت افزار به بخش كودك كتابخانه عمومي خوارزمي شهرستان میاندوآب اهدا كرد.

به گزارش روابط عمومی اداره كل كتابخانه‌های عمومی آذربايجان‌غربي، سيد اسماعيل حسيني، از برگزیدگان دهمین جشنواره كتابخواني رضوي، تعداي كتاب كودك و نوشت افزار به ارزش بیش از یک میلیون و پانصد هزار ریال  به بخش كودك كتابخانه عمومي خوارزمي سرچنار اهدا كرد.
 حسيني كه كارت هديه اهدا شده به برگزیدگان جشنواره رضوي و مبلغي بيشتر را به خريد اين منابع اهدايي اختصاص داده است، گفت: اساس و بنيان شخصيت هر انساني در سالهاي ابتدايي عمر او و در خردسالي شكل مي گيرد، از اين رو چنانچه بتوان افراد را از ابتداي كودكي با كتاب آشنا و به مطالعه علاقه مند كرد، توانسته ايم آينده اي روشن را براي آنها تضمين كنيم.
 اين خيّر ضمن ابراز خرسندی از برگزیده شدن در جشنواره كتابخواني رضوي گفت: مبلغ اهدايي از سوي جشنواره براي خريد منابع كتابي و نوشت افزار براي بخش كودك كتابخانه عمومي سرچنار، موجب خوشحالي بيشتر بنده شده و اميدوارم روز به روز كودكان بيشتري به مطالعه و كتابخواني علاقه مند شوند.
 وی در پايان از مسئول كتابخانه عمومي خوارزمي بابت تبليغ جشنواره كتابخواني رضوي و تشويق اعضاء به شركت در اين جشنوراه تشكر كرده و نسبت به مشارکت دوباره در سالهاي آتي ابراز اميدواري كرد.

نسخه قابل چاپ