صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
سحر شانزدهم ماه مبارک رمضان: گزیده‌ای از «مثل حبه های قند» به قلم محمدرضا رنجبر
شعار سال
کتاب‌خوان اردیبهشت ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
گنج دانش
دومین جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهر قوشچی برگزار شد همزمان با هفته کتاب، دومین جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهر قوشچی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، حسین سلیم‌زاده مسئول کتابخانه گنج دانش گفت: این جلسه در سالن جلسات بخشداری انزل و با حضور اعضا انجمن، مسئولین ادارات، اعضای شورای اسلامی، رئیس شورای بخش، دبیر دهیاران و رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارومیه برگزار شد.

بهنام پورجبلی بخشدار انزل، با بیان اهمیت مطالعه و کتاب، بر لزوم همکاری مسئولین و مردم با کتابخانه‌های عمومی در راستای ارتقای سطح مطالعه تاکید نمود و گفت برای فرهنگ‌سازی این امر مهم باید از خود و خانواده‌مان شروع کنیم.

عفت آقازاده رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان ارومیه نیز با تشکر از مساعدت بخشدار انزل، اظهار امیدواری کرد که با مساعدت و همکاری مسئولین و اعضا انجمن، وضعیت کتابخانه عمومی گنج‌دانش قوشچی جهت ارائه خدمات به شهروندان و اهالی منطقه بهبود یابد.

تعامل با آموزش و پرورش در خصوص بازدید فرهنگیان و دانش‌آموزان از کتابخانه‌های بخش و حضور مسئول کتابخانه‌های بخش در مدارس جهت اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله نشست‌های کتابخوان مدرسه‌ای، همکاری شهرداری در جهت نصب بنرهای معرفی کتابخانه‌های بخش و خدمات آنها، درج شعار هفته کتاب (حال خوش خواندن) در سربرگ نامه‌های ادارات بخش انزل و جذب مشارکت خیرین جهت تهیه کتب بومی برای کتابخانه‌های بخش، از اهم مصوبات این جلسه بود.

شایان ذکر است بخش انزل از توابع شهرستان ارومیه دارای دو باب کتابخانه عمومی یارمهربان قولنجی و گنج دانش قوشچی می‌باشد که با ارائه خدمات متنوع کتابخانه‌ای در خدمت علاقمندان به مطالعه و کتابخوانی می‌باشند.