صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
سحر شانزدهم ماه مبارک رمضان: گزیده‌ای از «مثل حبه های قند» به قلم محمدرضا رنجبر
شعار سال
کتاب‌خوان اردیبهشت ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
قریشی
به مناسبت گرامیداشت ایام کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت گرفت؛ بازدید نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی از کتابخانه شهید باهنر ارومیه به مناسبت هفته کتاب، حجت‌الاسلام قریشی، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی از کتابخانه شهید باهنر ارومیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، حجت‌الاسلام مهدی قریشی، با حضور در کتابخانه شهید باهنر ارومیه و تبریک هفته کتاب و کتابخوانی، از بخش‌های مختلف این کتابخانه بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و عملکرد این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.
دکتر قریشی ضمن گفتگو با مسئول کتابخانه و طرح سوالات مختلف در خصوص آمار کتاب، عضو، امانت، نحوه خدمات‌رسانی و مجموعه‌سازی و ...، با اشاره به جایگاه ویژه کتاب و کتابخانه در اعتلای فرهنگ عمومی جامعه، پرداختن به مطالبات فرهنگی را بسیار بااهمیت خواند.
امام جمعه ارومیه، در این بازدید ضمن اظهار علاقمندی به حوزه کتاب و کتابخوانی، تلاش برای ایجاد بستر مناسب در راستای فعالیت کتابخانه‌های دیجیتالی در استان را نیز خواستار شد.
در پایان این بازدید، عفت آقازاده رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارومیه، ضمن تقدیر از حضور ایشان در کتابخانه و توجه مسئولین استانی به مباحث فرهنگی، به بیان مشکلات و ارائه آمار و گزارشی از خدمات کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارومیه پرداخت.