صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
سحر شانزدهم ماه مبارک رمضان: گزیده‌ای از «مثل حبه های قند» به قلم محمدرضا رنجبر
شعار سال
کتاب‌خوان اردیبهشت ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
حضرت پور
نماینده مردم ارومیه در بازدید از کتابخانه مرکزی تاکید کرد؛ استفاده از ظرفیت خیرین در احداث کتابخانه در مناطق محروم و کمتر برخوردار نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی ارومیه بازدیدکرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی، نرگس فرح بخش رئیس کتابخانه مرکزی ارومیه ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای ایجاد زمینه برای تعامل بیشتر و آشنایی مسئولین با عملکرد کتابخانه‌های عمومی، روح‌الله حضرت‌پور به همراه هیات همراه از کتابخانه مرکزی بازدید کردند.
وی افزود: نماینده مردم ضمن دیدار با کتابداران این کتابخانه از بخش‌های مختلف کتابخانه از جمله سالن مطالعه، بخش امانت، مخزن کتاب، بخش کودک، بخش نشریات و بخش نابینایان دیدن کرد و از نزدیک در جریان فعالیت بخش‌های مختلف کتابخانه قرار گرفت.
در این بازدید، عفت آقازاده رئیس اداره شهرستان ارومیه با ارائه گزارش از عملکرد اداره کتابخانه های عمومی و وضعیت وصول نیم درصد، خواستار رفع مشکل نیم درصد شد.
حضرت‌پور در ادامه بازدید، بر لزوم استفاده از ظرفیت خیرین در احداث کتابخانه در مناطق محروم و کمتر برخوردار اشاره کرد و گفت: مساعدت لازم در اهدای زمین برای احداث کتابخانه انجام خواهد یافت. وی همچنین بر ضرورت احداث کنابخانه در جوار مدارس تاکید کرد وگفت: رایزنی لازم با خیرین مدرسه ساز در این زمینه می تواند کمک کننده باشد.
در پایان بازدید، بسته های فرهنگی توسط نماینده به کودکان بازدید کننده از بخش کودک اهدا شد.