صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
سحر شانزدهم ماه مبارک رمضان: گزیده‌ای از «مثل حبه های قند» به قلم محمدرضا رنجبر
شعار سال
کتاب‌خوان اردیبهشت ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
چالدران
دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چالدران برگزار شد رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چالدران بر لزوم برگزاری هر چه باشکوهتر هفته کتاب تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی؛ کریم حسین‌زاده فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان چالدران در دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ضمن تاکید بر برگزاری با شکوه هفته کتاب اظهار داشت: برگزاری برنامه های ترویج فرهنگ کتابخوانی نباید محدود به ایام خاص باشد.
فرماندار شهرستان چالدران در ادامه بر لزوم تدوین برنامه با موضوع ترویج فرهنگ کتابخوانی اشاره کرد و گفت : اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان و انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان و همچنین دستگاه های فرهنگی دخیل با موضوع کتاب و کتابخوانی همکاری و تعامل بیشتری در این رابطه داشته باشند.
حسین اصغری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چالدران در این جلسه به فرا رسیدن هفته کتاب اشاره کرد و گفت : در روزهای اخیر طی جلساتی که با دستگاههای فرهنگی برگزار شده است برنامه های مربوط به ایام بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی آماده شده است و از طریق ستاد بزرگداشت هفته کتاب شهرستان چالدران در این ایام برگزار خواهد شد.
سجاد پولادی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چالدارن نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش وضعیت و همچنین شاخص های ارزیابی کتابخانه های عمومی شهرستان به لزوم تقویت همکاری دستگاه های فرهنگی شهرستان در راستای ترویج فرهنگ مطالعه مفید در جامعه اشاره کرد.
پولادی در ادامه به برنامه های هفته کتاب کتابخانه های عمومی شهرستان اشاره کرد و گفت: برگزاری جلسات نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای، جلسات قصه گویی، مسابقات کتابخوانی با همکاری بنیاد علوی، مسابقه نقاشی و مقاله نویسی با موضوع حال خوش خواندن از اهم برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی شهرستان در هفته کتاب امسال خواهد بود.