صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
با هدف توسعه همکاری‌ها انجام شد؛ دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و فرماندار شهرستان ارومیه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با علیرضا مولامحمدی‌زاده، فرماندار ارومیه، دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و بهبود وضعیت کتابخانه‌های عمومی با حضور در فرمانداری ارومیه، با علیرضا مولامحمدی‌زاده، فرماندار ارومیه دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار، علیرضا مولامحمدی‌زاده، فرماندار ارومیه، ضمن تبریک انتصاب معصومی به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گفت: ان شاءالله این انتصاب، منشأ خیر برای فرهنگ کتابخوانی استان شود.

فرماندار ارومیه افزود: در دنیای کنونی، کتابخانه‌های عمومی باید گستره فعالیت‌های خود را افزایش دهند و از پتانسل فضای مجازی و کتابخانه دیجیتالی بهره گیرند تا تمامی افراد با مطالعه و کتابخوانی، انس پیدا کنند.

علیرضا مولامحمدی‌زاده بیان داشت: فرمانداری ارومیه آماده همکاری با کتابخانه‌های عمومی در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

در ادامه، خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، ضمن قدردانی از حمایت‌های فرماندار ارومیه از کتابخانه‌های عمومی، گفت: ما قدردان حامیان کتابخوانی هستیم و سعی خواهیم کرد با همراهی فرمانداری ارومیه، کارهای فرهنگی موثری در سطح شهرستان انجام دهیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی با اشاره به وضعیت کنونی و ممنوعیت کارهای اجتماع محور، افزود: برنامه‌ریزی‌هایی برای استفاده از فضای مجازی جهت انجام کارهای فرهنگی توسط کتابخانه‌های عمومی صورت گرفته است و بزودی، فعالیت‌های کتاب محور کتابخانه‌های عمومی تشریح خواهد شد.