صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با سرپرست اداره کل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان بازسازی کتابخانه تفکر شهریار
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مسابقه‌ کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر»
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
با هدف هماهنگي برنامه‌هاي فرهنگي چهل و يكمين فجر پيروزي انقلاب اسلامي؛ جلسه شوراي اداري شهرستان مياندوآب برگزار شد جلسه شوراي اداري شهرستان مياندوآب با هدف هماهنگي براي اجراي ويژه برنامه هاي دهه مبارك فجر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، جلسه شوراي اداري شهرستان مياندوآب با هدف هماهنگي براي اجراي ويژه برنامه هاي دهه مبارك فجر به رياست مسول شهرستان و با حضور مسئولين كتابخانه‌هاي عمومي برگزار شد.
رامين وحداني، رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان مياندوآب هدف از تشكيل اين جلسه را برنامه‌ريزي و هماهنگي براي برگزاري هر چه باشكو‌ه‌تر مراسم بزرگذاشت چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي برشمرد و ابراز اميدواري كرد كه با همفكري و هم افزايي مسئولین کتابخانه ها، برنامه‌هاي مربوطه به دهه فجر و و بزرگداشت سردار بزرگ اسلام شهيد حاج قاسم سليماني به خوبي برگزار شود.
وحداني با اشاره به تقارن دهه مبارك فجر با ايام شهادت سردار حاج قاسم سليماني گفت: امروزه دشمنان اسلام و انقلاب برآنند تا با ترفندهاي گوناگون به نظام مقدس جمهوري اسلامي لطمه بزنند و مردم را از نظام و انقلاب دور كنند. در شرايط كنوني وظيفه همگي ما اين است كه با درك اهميت موضوع و پيروي از فرامين مقام معظم رهبري(مدظله العالي)، بيش از پيش حافظ دستاوردها و آرمان هاي نظام و انقلاب باشيم و همچون گذشته دشمنان را در راه رسيدن به اهداف شوم خود ناكام بگذاريم.
رئيس اداره كتابخانه
هاي عمومي شهرستان مياندوآب در بخش پاياني سخنانش به تشريح برنامه‌هاي كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان در دهه فجر پرداخت. وي فضاسازي كتابخانههاي عمومي، شب شعر، قصه گويي، برپايي نمايشگاه كتاب، مسابقه كتابخواني مكتوب، غبار روبي و عطرافشاني گلزار شهدا، نشست‌هاي معرفي و نقد و رونمايي كتاب، و برگزاري مراسم بزرگداشت چهلم سردار شهيد همراه با قرائت زيارت عاشورا را از مهمترين برنامههاي كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان در مناسبتهاي پيش رو برشمرد.