صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با سرپرست اداره کل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان بازسازی کتابخانه تفکر شهریار
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مسابقه‌ کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر»
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
در شهرستان سلماس؛ معاون فرماندار شهرستان از كتابخانه عمومي روستایی شهيد محمد قمري قره قشلاق بازدید کرد عباس محمدزاده، معاون فرماندار شهرستان سلماس به منظور بررسي وضعيت كتابخانه شهيد محمد قمري قره قشلاق از اين كتابخانه بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان غربي، عباس محمدزاده، معاون فرماندار شهرستان سلماس به همراه هادي درستي، رئيس كتابخانه هاي عمومي شهرستان سلماس و رضا مسلمي، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از كتابخانه عمومي قره قشلاق بازديد کرد.

در این بازدید، عباس محمدزاده، معاون فرماندار شهرستان سلماس با اشاره به اينكه اقدامات خوبي در حوزه كتابخواني و ترويج فرهنگ مطالعه در شهرستان در حال انجام است، اظهار داشت: ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني موجب افزايش آگاهي، توسعه فرهنگي و اجتماعي جوامع مي شود و از انواع آسيب هاي اجتماعي پيشگيري مي كند.

محمدزاده با تاكيد بر تقويت بخش كمك درسي و بخش كودك و نوجوان كتابخانه افزود: تقويت بخش كمك درسي و كودك و نوجوان كتابخانه ها، در جذب مخاطب بسيار حائز اهميت است.

وي افزود: فرمانداري شهرستان تمام ظرفيت‌هاي موجود را به كار خواهد بست تا كتابخانه‌ها در ارائه خدمات مطلوب به عموم جامعه با كيفيت بهتري عمل كنند.

در ادامه، مريم جليلي، مسئول كتابخانه عمومي قره قشلاق، گزارشي از اقدامات انجام شده در سال‌هاي گذشته و برنامه هاي آينده كتابخانه به معاون فرماندار ارائه كرد.

در پایان، هادي درستي، رئیس اداره کتابخانه های عمومی سلماس، خواستار حمايت جدي تر مسئولين شهرستان از ترويج فرهنگ مطالعه در اين شهرستان شد.