صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
به مناسبت شهادت سردار قاسم سليماني؛ کتابهای مرتبط با موضوع ایثار و شهادت در كتابخانه شهيد باهنر اروميه معرفی شد كتابهاي زندگینامه شهداء و جانبازان در كتابخانه عمومی شهيد باهنر اروميه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، با هدف آشنايي اعضاء با زندگينامه شهيد سردار سليماني، مجموعه‌ای از كتابهاي دفاع مقدس و زندگینامه همرزمان سردار سلیمانی معرفی شد.

ستاره صولت، مسئول كتابخانه شهيد باهنر اروميه گفت: با معرفی کتاب و فضاسازي مرتبط با شهادت سردار سلیمانی، كتابخانه سعي در شناساندن هرچه بيشتر تلاش‌هاي اين شهيد بزرگوار در رابطه با حفاظت از كشور را دارد.
صولت افزود: شهید سردار سلیمانی يادداشتهايي بر برخي از كتابهای همرزمان شهید خود نوشته‌اند. مثلا در «وقتي مهتاب گم شد» زندگینامه جانباز «علي خوش‌لفظ»؛ فرمانده سپاه قدس با خواندن اين كتاب در يادداشتي كه با عنوان «برادر جامانده‌ات قاسم سليماني» منتشر كرده، خطاب به علي خوش‌لفظ نوشته بود:
«عزيز برادرم علي عزيز،
همه شهدا و حقايق آن دوران را در چهره‌ي تو ديدم.
يكبار همه خاطراتم را به رخم كشيدي. چه زيبا از كساني حرف زده‌اي كه صدها نفر از آنها را همينگونه از دست دادم و هنوز هر ماه يكي از آنها را تشييع ميكنم و رويم نمي‌شود در تشييع آنها شركت كنم....»

«به پيشنهاد حاج قاسم»، «به يادداشت حاج قاسم» و «لاله‌هاي نوجوان» از دیگر کتب معرفی شده بود.