صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با سرپرست اداره کل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان بازسازی کتابخانه تفکر شهریار
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مسابقه‌ کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر»
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
امام جمعه شهرستان نقده؛ توليدعلم، فن‌آوري وپيشرفت در جامعه، زاييده مطالعه، تحقيق و پژوهش است حجت‌الاسلام محمود ابراهيمي، امام جمعه شهرستان نقده از کتابخانه‌های عمومی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره كل‌كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، حجت‌الاسلام محمود ابراهيمي، امام جمعه شهرستان نقده  از کتابخانه‌های عمومی شهید علمی و پیامبر اعظم(ص) بازدید کرد.

دکتر ابراهیمی، امام جمعه نقده ضمن بازديد از بخشهاي مختلف كتابخانه‌هاي عمومي و گفتگو با اعضای کتابخانه‌ها، بر لزوم توجه به كتاب و كتابخواني و مطالعه در جامعه تاکید کرد و افزود: توليد علم، فن‌آوري وپيشرفت در جامعه زاييده مطالعه، تحقيق و پژوهش است.

امام جمعه نقده با آرزوي موفقيت برای داوطلبان كنكور و اعضاي كتابخانه‌ها  اظهار داشت: داشتن فضاي مناسب و آرام بخش و منابع غني از مزاياي كتابخانه‌هاي عمومي است كه مطمعناً شما دانش‌آموزان قدر اين نعمت الهي را مي‌دانيد و براي رسيدن به درجات عالي تحصيلي از هيچ همتي دريغ نخواهيد كرد.

در پايان اين بازديد دكتر محمود ابراهيمي ضمن تقدير و تشكر از زحمات مديريت و همكاران كتابخانه‌هاي عمومي نقده گفت: خدمت رساني به خلق وعموم مردم از توفيقات الهي و والاترين مظاهر عبادت است چنانكه در کتاب «بحار الانوار» آمده است: «هر فردي كه در برآوردن نياز برادر مؤمنش تلاش كند، گويا نه هزار سال خداوند را عبادت كرده، در حالي كه روزها را روزه‌دار و شب‌ها را شب زنده‌دار بوده است.»

گفتنی است شهرستان نقده داراي چهارباب كتابخانه نهادي و يك باب كتابخانه مشاركتي است كه با بيش از 65 هزار عنوان كتاب به شهروندان خدمت رساني مي‌كند.