صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب‌خوان خرداد ماه
گام دوم انقلاب: جلوگیری از شکاف های عمیق طبقاتی
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
در شهرستان ارومیه؛ اولين جلسه شوراي اداري برگزار شد اولين جلسه شوراي اداري شهرستان اروميه با محوريت پويش «بهار مهرباني» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، در اين جلسه كه با حضور مسئولين كتابخانه‌ هاي شهرستان اروميه برگزار شد عفت آقازاده، رئيس اداره كتابخانه‌هاي شهرستان اروميه گفت: نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور به منظور امدادرساني به كودكان سيل‌زده، اقدام به اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و ارسال بسته‌هاي كتاب و اسباب بازي در قالب پويش «بهار مهرباني» كرده است.

اطلاع‌رساني در پانل كتابخانه‌ها، اطلاع‌رساني از طريق سامانه پيامك براي اعضاء و در صورت امكان اطلاع‌رساني محيطي در خصوص جمع‌آوري بسته‌هاي فرهنگي و اسباب‌بازي در كتابخانه‌ها و تعبيه ميز در كتابخانه‌ها جهت نمايش هدايا، از جمله مباحثي بود كه دراين جلسه مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

گفتني است، پويش «بهار مهرباني» از سوي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور و با هدف تسلّي دل غم‌ديدگان، كمك به كودكان آسيب ديده، كاهش آسيب‌هاي اجتماعي در مناطق سيل‌زده، پركردن اوقات فراغت، سرگرمي كودكان در ميان هياهوي آواربرداري و امداد رساني، در قالب اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و ارسال بسته‌هاي كتاب و اسباب‌بازي براي آسيب‌ديدگان اين مناطق، راه‌اندازي شده است. هموطنان در صورت تمايل مي‌توانند كتاب‌ها و اسباب بازي‌هاي اهدايي قابل استفاده(در حد نو) خود را به نزديك‌ترين كتابخانه عمومي محل زندگي خود تحويل دهند.