صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب‌خوان خرداد ماه
گام دوم انقلاب: جلوگیری از شکاف های عمیق طبقاتی
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
در شهرستان خوي صورت گرفت؛ بازديد معاون فرماندار شهرستان خوي از كتابخانه‌ عمومي آيت الله موسوي خويي فيرورق معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرماندار شهرستان خوي در روزهاي آغازين سال جديد از كتابخانه‌ عمومي آيت الله موسوي خويي شهر فيرورق بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان غربي، امير تيموري، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرماندار شهرستان خوي در اين بازديد ضمن تبريك سال جديد به كتابداران، از بخش‌هاي مختلف كتابخانه‌، امكانات و منابع موجود ديدن كرد و با كتابداران در خصوص مسائل و مشكلات كتابخانه‌ گفتگو كرد.

تيموري با اشاره به پيشينه تاريخي اين شهرستان گفت: تلاش مضاعفي بايد در راستاي پررنگ كردن فرهنگ مطالعه و كتابخواني در جهت معرفي مشاهير و مفاخر تاريخي صورت گيرد.

معاون فرماندار خوي با تأكيد بر اهميت مطالعه و كتابخواني در ارتقاي فرهنگ جامعه اظهار داشت: با افزايش مطالعه مردم و علاقمندي آنها در اين زمينه از بسياري از معضلات اجتماعي و اقدامات ضد فرهنگي كاسته خواهد شد.

وي تبليغ و فرهنگ‌سازي در جامعه براي مطالعه و روي‌آوري به كتابخواني را مهم ارزيابي كرد و گفت: در راستاي افزايش مراجعان به كتابخانه، بايد توجه ويژه‌اي به فضاي كتابخانه‌ها، شاداب‌سازي محيط، غني‌سازي و به‌روزرساني منابع كتابخانه‌ها شود.

تيموري ضمن تشكر از فعاليت‌هاي ارزشمند و زحمات كتابداران كتابخانه آيت الله موسوي خويي، كتابداري را شغلي حساس و مقدس معرفي كرد كه مي تواند نقش مؤثري در هدايت كتابخوانان و مشتاقان كتابخواني به سوي جامعه آرماني داشته باشد.

گفتني است در اين بازديد معاون برنامه‌ريزي و توسعه فرمانداري خوي، بخشدار بخش مركزي، رييس شوراي اسلامي و شهردار فيرورق نيز حضور داشتند.