صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب‌خوان خرداد ماه
گام دوم انقلاب: جلوگیری از شکاف های عمیق طبقاتی
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اخبار
در شهرستان شوط صورت گرفت؛ بازديد امام جمعه شهرستان از كتابخانه عمومی اميركبير حجت الاسلام و المسلمين محمدرضا جباري، امام جمعه شوط از كتابخانه عمومی اميركبير شهرستان شوط بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، حجت الاسلام و المسلمين محمدرضا جباري با حضور دركتابخانه عمومی امیرکبیر از بخشهاي مختلف کتابخانه بازديد کرد.

امام جمعه شوط با اشاره به جايگاه ويژه كتاب و كتابخانه، اين مجموعه را نعمت و سرمايه‌اي عظيم براي منطقه برشمرد و منابع موجود آن را از مهمترين گنجينه‌هاي انديشه بشري دانست.

وی با تاکید بر اهميت و جايگاه فرهنگ مكتوب و ارزش والاي كتاب در اسلام گفت: بايد زمينه انس و الفت مردم به ويژه جوانان با كتاب فراهم آيد.

در جريان اين بازديد مهدي فرج زاده، رئيس اداره كتابخانه هاي شهرستان شوط ضمن ارائه گزارش از وضعيت كتابخانه‌هاي عمومي به اجراي برنامه‌هاي متنوع فرهنگي و كتابخواني اشاره كرد و گفت: در راستاي ايجاد انگيزش براي مطالعه در بين اقشار مختلف، برنامه‌هاي مختلف در كتابخانه‌های عمومی اجرا مي شود و اين برنامه ها با استقبال گسترده مردم روبروست.

در پايان بازدید، امام جمعه شوط به عضویت كتابخانه درآمد و با اشاره به نقش بي‌بديل كتابداران و كتابخانه‌هاي عمومي در ترويج و توسعه فرهنگ كتاب و كتابخواني از زحمات كاركنان و كتابداران كتابخانه هاي عمومي قدرداني کرد.