صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
توئیت سید صالح عباسی از آمادگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای امداد به سیل زدگان
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان پیشنهاده برای پیاده‌سازی «دستورالعمل آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی»
کتاب‌خوان فروردین ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود
اخبار
1397/11/10 چهارشنبه با اجرای طرح «چهل قلم» در آذربایجان‌غربی؛ آیین تجلیل از غلامرضا حیدری ابهری برگزار می شود همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای اجرای طرح چهل قلم، آیین تجلیل از غلامرضا حیدری ابهری در ارومیه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان‌غربی، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، آیین تجلیل از غلامرضا حیدری ابهری، نویسنده برجسته حوزه کودک و نوجوان در قالب اجرای طرح ملی «چهل قلم» روز پنج شنبه ۱۱ بهمن ماه با حضور مسئولان استانی، نویسندگان و علاقمندان در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی ارومیه برگزار می شود

طرح«چهل قلم» به مناسبت چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در حال اجرا است و در قالب این طرح، ۴۰ تن از نویسندگان برجسته در حوزه‌های مختلف در ۳۱ استان کشور تجلیل می‌شوند.

گفتنی است، غلامرضا حیدری ابهری، در سال ۱۳۴۸ در تهران به دنیا آمد. وی در مدارس علمیه قم، در علوم دینی تحصیل کرد و هم زمان با تحصیل، نویسندگی را نیز تجربه کرد. «خداشناسی قرآنی کودکان»، «نان و نمک»، «پیامبر و قصه‌هایش»، «پول خدا بچه‌ها»، «خاطرات خدا» و ... برخی از آثار وی است.