صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
سحر شانزدهم ماه مبارک رمضان: گزیده‌ای از «مثل حبه های قند» به قلم محمدرضا رنجبر
شعار سال
کتاب‌خوان اردیبهشت ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
1397/9/6 سه‌شنبه با هدف تجلیل مقام کتابدار؛ فرماندار ارومیه از کتابخانه مرکزی این شهرستان بازدید کرد فرماندار ارومیه به همراه بخشداران شهرستان از اداره کتابخانه‌های شهرستان و کتابخانه مرکزی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های آذربایجان‌غربی، علیرضا ملامحمدی‌زاده فرماندار ارومیه، به همراه زهرا روحی معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار، علی‌اکبر صلاحلو و شهین محمدنژاد بخشدار نازلو، ریباز میرزایی بخشدار سیلوانا، سلیمان نریمانی بخشدار صومای برای دوست، بهنام پورجبلی بخشدار انزل، و صادق الماسی مسئول دبیرخانه شورای تامین، ضمن دیدار با علی فیروزنیا مدیر کل کتابخانه‌های استان و عفت آقازاده رئیس کتابخانه‌های شهرستان از  اداره کتابخانه‌های شهرستان ارومیه و کتابخانه مرکزی بازدید کرد.
در این بازدید، فرماندار ارومیه ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی، آمادگی فرمانداری را جهت همکاری با اداره کتابخانه‌های شهرستان ارومیه برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی اعلام کرد.
ملامحمدی‌زاده اجرای طرح جمع‌آوری کتب خوانده شده بلااستفاده در منازل، ادارات و سازمانها جهت غنی‌سازی منابع کتابخانه‌ها با همکاری اداره کتابخانه‌های شهرستان ارومیه و برنامه‌ ریزی جهت همکاری با موسسات در خصوص راه‌اندازی کتابخانه را از برنامه‌های آتی فرمانداری بیان کرد و بر همکاری و تعامل بیشتر با آموزش و پرورش در خصوص ترویج کتابخوانی و نهادینه کردن مطالعه بین دانش‌آموزان با اداره کتابخانه‌های شهرستان ارومیه تاکید کرد.

علی فیروزنیا، مدیر کل کتابخانه‌های استان از حضور فرماندار و بخشداران به عنوان روسای انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی تشکر کرده و از تشکیل به موقع جلسات و کمک در رفع مشکلات کتابخانه‌های بخش‌ها قدردانی نمود.

عفت آقازاده رئیس کتابخانه‌های شهرستان ارومیه در این بازدید با ارائه گزارش عملکرد کتابخانه‌های ارومیه گفت: شهرستان ارومیه در حال حاضر با 13 باب کتابخانه‌، 19 هزار عضو فعال و 430000 جلد کتاب به شهروندان خدمات فرهنگی ارائه می‌دهند.

در پایان فرماندار و هیات همراه از بخش‌های مختلف کتابخانه مرکزی بازدید کردند.