صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
1398/12/28 چهارشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی انجام شد؛ اهدای کتاب به کادر درمانی بیمارستان طالقانی ارومیه در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و ارج نهادن به تلاش کادر درمانی بیمارستان طالقانی ارومیه، تعدادی کتاب برای مطالعه به ایشان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، با حضور خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی و با همراهی، موسی نوری، معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی، غفار عزیزی، رئیس اداره امور اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی و زکیه لطفی، کارشناس امور فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی، کتاب به کادر درمانی بیمارستان طالقانی ارومیه اهدا شد.

خدیجه معصومی، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی در این باره گفت: به منظور قدردانی از زحمات مدافعان سلامت و ارج نهادن به تلاشهای شبانه روزی کادر درمانی بیمارستان طالقانی، تعدادی کتاب به ایشان اهدا شد.

معصومی افزود: با شیوع بیماری کرونا شاهد تلاش‌های خستگی ناپذیر پزشکان، پرستاران و کادر درمانی مراکز درمانی هستیم که جان خود را برای حفظ سلامت مردم به خطر انداخته‌اند با اهدای کتاب، سعی در ایجاد دقایقی آرامش برای این عزیزان داریم.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی بیان داشت: به علت شرایط خاص، کتابها به دکتر ناصر قره‌باغی، رئیس بیمارستان طالقانی اهدا شد.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی ادامه داد: با تعطیلی کتابخانه‌های عمومی تا پایان سال، خدمات فرهنگی به صورت مجازی برای علاقمندان ارائه می شود و مسابقه نقاشی «کرونا را شکست می دهیم» برای کودکان و نوجوانان و شروع بخش الکترونیکی مسابقه جشنواره رضوی از جمله این فعالیت‌هاست همچنین کتابداران بر بستر فضای مجازی فعالیت‌های فرهنگی برای اعضا اجرا می کنند.

گفتنی است از سوم اسفند تا کنون و در سه مرحله با توجه به هشدارهای وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی، همزمان با تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی، کتابخانه‌های عمومی نیز تعطیل شدند.

بر این اساس بلافاصله پس از تعطیلی کتابخانه‌های عمومی و با توجه به دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با نظارت نمایندگانی از نهاد، روند ضدعفونی کردن کتابخانه های عمومی کشور آغاز شد تا پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، در زمان مقتضی کتابخانه های عمومی خدمت رسانی به مردم را از سر بگیرند.