صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
فراخوان بازسازی کتابخانه تفکر شهریار
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مسابقه‌ کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر»
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
1398/12/17 شنبه با صدور پیامی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، شانزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور را تبریک گفت خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، با صدور پیامی، شانزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور را به کتابداران و تلاشگران عرصه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، متن پیام مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی به این شرح است:

امروز کتابخوانی و علم آموزی، نه تنها یک وظیفه‌ی ملّی که یک واجب دینی است؛ برای یک ملّت خسارتی بزرگتر از آن نیست که افراد آن با کتاب سروکاری نداشته باشند؛ توقع من از همه‌ی مردم این است که کتاب و کتابخوانی را جدّی بگیرند. (رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی))

اسفندماه، بهار کتابخانه‌های عمومی کشور،  زودتر از هر بهاری،  با ترنّم نسیم دانایی و شمیم آگاهی از راه می‌رسد و در هفدهمین روز خود، رَختِ شکوفایی و ثَمر بر تنِ این نهال پرگُهر می‌تند و سرود ظَفر در جان کتابداران، سکانداران فرهنگ و هنر، طنین‌انداز می‌شود.

خداوند متعال را شاکرم که روزهای نخست خدمتگزاری‌ام در این عرصه، با شانزدهمین بهار کتابخانه‌های عمومی کشور مقارن شده است. قدم نهادن در این وادی، همراهی و همگامی یکایک مسئولین نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کتابداران ارزشمند و فرهیخته‌ی آذربایجان‌غربی و اهالی فرهنگ و اصحاب اندیشه را می‌طلبد.

امید که در این راه پر فراز و نشیب، چراغ‌های روشنی برای اعتلای فرهنگ کتابخوانی این مرز و بوم بیفروزیم و راهنما و راهگشای یکدیگر باشیم.

و من الله توفیق

خدیجه معصومی

مدیرکل