صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
معرفی کتاب با موضوع حجاب و عفاف
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
1398/10/14 شنبه به مناسبت ميلاد حضرت زينب كبري(ص)؛ كتابدارن شهرستان نقده به دیدار پرستاران رفتند به مناسبت روز پرستار، كتابداران شهرستان نقده با پرستاران بيمارستان امام خميني(ره) دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي آذربايجان‌غربي، به مناسبت روز پرستار و ميلاد حضرت زينب (س)، كتابداران شهرستان نقده با پرستاران بيمارستان امام خميني(ره) دیدار کردند.

عليرضا بيرامي‌نيا، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی نقده گفت: به منظور تجليل از مقام پرستار و شناساندن فرهنگ كتاب و كتابخواني به جامعه پرستاري، تعدادی از كتابدارن با حضور خود در بين پرستاران بيمارستان امام خميني(ره)، اين روز مبارك را با اهداء كتاب به ايشان تبريك گفته و از زحمات شبانه روزي ايشان تقدير و تشكر كردند.

در اين ديدار بيرامي نيا ضمن اشاره به اهميت فرهنگ مطالعه در جامعه، گزارشی از تعداد كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان، تعداد منابع و ... ارائه کرد.

وی تصريح كرد: يكى از چهره‏هاى برجسته اسلام كه به دليل برخوردارى از ويژگى‏هاى منحصر به فرد در تمام زمينه‏ها مى‏تواند به عنوان يك الگوي به تمام معنى براي همه اعصار مطرح شود، حضرت زينب‏ عليها السلام است.

در پايان اين ديدار پرستاران بيمارستان امام خميني(ره) نيز از حضور مسئول اداره كتابخانه‌هاي شهرستان و كتابداران در جمع آنان تشكر و قدرداني كردند و اين حضور را مايه اميد برشمردند.