صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با سرپرست اداره کل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان بازسازی کتابخانه تفکر شهریار
کتاب‌خوان خرداد ماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
1398/8/26 يكشنبه به مناسبت هفته كتاب صورت گرفت؛ بازديد فرماندار شوط از كتابخانه عمومی اميركبير حسن عبدالهي اصل، فرماندار شوط از كتابخانه عمومي اميركبير شوط بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، حسن عبدالهي‌اصل، فرماندار شوط به مناسبت هفته كتاب و كتاب‌خواني با حضور در كتابخانه از بخشهاي مختلف آن بازديد کرد.
در اين بازديد فرماندار شوط، ضمن تبريك هفته كتاب و كتاب‌خواني، اين هفته را فرصتي براي ترويج فرهنگ كتاب و كتاب‌خواني دانست و گفت: اهميت دادن به موضوع كتاب و كتابخواني در جامعه موجب توسعه فرهنگي و ترويج مطالعه در جامعه به ويژه در ميان جوانان و نوجوانان مي شود.
فرماندار شوط بر ضرورت متناسب سازي كتاب هاي كتابخانه عمومي با نيازهاي مراجعه كنندگان تاكيد كرد و افزود: منابع كمك آموزشي و درسي، منابع ديجيتالي و الكترونيكي نيز بايد در كتابخانه ها در دسترس باشد.
مهدي فرج‌زاده، رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومی شهرستان شوط، ضمن ارائه گزارش از وضعيت كتابخانه‌هاي عمومي به اجراي برنامه‌هاي متنوع فرهنگي و كتاب خواني اشاره كرد و افزود؛ در راستاي ايجاد انگيزش براي مطالعه در بين اقشار مختلف، برنامه‌هاي متنوع در كتابخانه ها اجرا مي شود و اين برنامه ها با استقبال گسترده مردم روبروست.