صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
معرفی کتاب با موضوع حجاب و عفاف
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
1398/7/25 پنجشنبه به مناسبت روز جهاني عصاي سفيد؛ نشست مثنوي‌خواني در کتابخانه مرکزی ارومیه برگزار شد نشست مثنوي‌خواني در کتابخانه مرکزی ارومیه و مراسم انجمن نابینایان ارومیه با تقدير از گويندگان برتر بخش كم بينايان ونابينايان کتابخانه مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي، نرگس فرح بخش، رئيس كتابخانه مركزي اروميه گفت: بيست و سه مهر كه تحت عنوان روز جهاني عصاي سفيد نام گزاري شده است با برگزاري برنامه‌هاي مثنوي خواني و تقدير از گويندگان برتر گرامي داشته شد.

فرحبخش گفت: انجمن نابينايان استان با همكاري ساير دستگاهها، مراسم بزرگداشتي به مناسبت روز عصاي سفيد برگزار كرد وكتابخانه مركزي اروميه بر اساس تفاهم نامه بين كتابخانه‌هاي عمومي كشور و اين انجمن، در برنامه مشاركت داشت و تقدير از گويندگان برتر بخش كم بينايان و نابينايان كتابخانه در مراسم، قسمتي از اين همكاري بود. امين ايمان زاده، راضيه سعيدي و فرزانه بنايي از گويندگان تقدير شده در اين مراسم بودند.

وي افزود: همچنين به اين مناسبت، نشست مثنوي خواني با حضور علاقمندان روشندل برگزار شد.

فرح بخش اضافه كرد: بخش كم بينايان و نابينايان كتابخانه با همكاري افتخاري علاقمندان و براي پاسخگويي به نيازهاي اطلاعاتي روشندلان عزيز به گوياسازي كتاب مي‌پردازد و در اين راستا 100 عنوان كتاب ضبط شده است و 10عنوان در دست ضبط است.

رئيس كتابخانه مركزي، به عملكرد بخش نابینایان اشاره كرد و امانت كتاب بريل و گويا به روشندلان سراسر استان، همكاري مستمر با انجمن نابينايان استان در راستاي تامين نيازهاي اطلاعاتي بخش، فعاليتهاي فرهنگي چون نشست‌هاي ادبي و مناسبتي، جلسات مطالعات فرهنگي وكلاس‌هاي آموزش كامپيوتر و زبان ويژه روشندلان وگردآوري كتاب‌هاي گويا از جمله فعاليتهاي بخش نابینایان برشمرد.