صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با سرپرست اداره کل
البوم
ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) تسلیت باد
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب‌خوان خرداد ماه
گام دوم انقلاب: مردمی ترین انقلاب عصر جدید
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
دیدار با امام جمعه
1398/7/7 يكشنبه با هدف افزایش تعامل صورت گرفت؛ دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی با نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی با حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، منوچهر جعفری، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی با همراهی موسی نوری، معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری های اداره کل کتابخانه‌های عمومی ، علی زینال‌زاده، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل کتابخانه‌های عمومی و وحید طلعت، کارشناس تامین منابع اداره کل کتابخانه‌های عمومی در راستای افزایش تعامل و گسترش فرهنگ کتابخوانی در حاشیه جلسه شورای فرهنگ عمومی، با حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قریشی، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی ضمن تبریک انتصاب جعفری به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی گفت: اهمیت کتاب و کتابخوانی بر کسی پوشیده نیست و برای ترویج کتابخوانی تعامل دستگاه‌های فرهنگی ضروری است.

امام جمعه ارومیه بر تعامل کتابخانه‌های عمومی و حوزه‌های علمیه در جهت حفاظت از نسخ خطی تاکید کرد و تلاش کتابخانه‌های عمومی را در حفظ نسخ خطی ستود.

در ادامه، منوچهر جعفری، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های عمومی استان ارائه کرد و افزود: کتابخانه‌های عمومی با یک داشتن برنامه‌ هدفمند در روزرسانی منابع، برای رفع نیازهای مراجعین تلاش می‌کنند.

جعفری ضمن تاکید بر تجهیز بخش نسخ خطی افزود: باید تلاش کنیم این میراث فرهنگی را سالم به آیندگان تحویل دهیم.