صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با سرپرست اداره کل
البوم
ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) تسلیت باد
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب‌خوان خرداد ماه
گام دوم انقلاب: مردمی ترین انقلاب عصر جدید
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
1398/4/27 پنجشنبه به مناسبت هفته عفاف و حجاب صورت گرفت؛ اجراي برنامه هاي فرهنگي متنوع با موضوع عفاف و حجاب در كتابخانه هاي عمومي شهرستان چالدران

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي آذربایجان غربی؛ به مناسبت هفته عفاف و حجاب برنامه هاي متنوع با همكاري كتابخانه هاي عمومي شهرستان چالدران و كانون جوانان پيرو ولايت برگزار شد.
سجاد پولادي، رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي چالدارن با بيان اينكه برنامه هاي فرهنگي در رابطه با اهميت عفاف و حجاب در كتابخانه هاي عمومي شهرستان برگزار شده است افزود : نشست كتابخوان تخصصي با مضمون عفاف و حجاب ، برگزاري نمايشگاه كتاب مناسبتي با موضوع عفاف و حجاب ، قصه گويي ، مسابقه نقاشي و توزيع بولتن مرتبط با عفاف و حجاب از اهم برنامه هاي برگزار شده در اين هفته مي باشد.

نشست كتاب‌خوان تخصصي با مضمون عفاف و حجاب

در نشست كتاب‌خوان تخصصي با مضمون عفاف و حجاب كه در كتابخانه عمومي آيت الله خامنه‌اي و با همكاري كانون جوانان پيرو ولايت برگزار شد كتابهاي «در حريم ريحانه»، نوشته نعيمه اسلاملو، «احكام نگاه، حجاب و نكاح» نوشته محمدحسين فلاح زاده، «پاسخ هاي استاد به نقدهايي بر كتاب مسئله حجاب» نوشته مرتضي مطهري، «جلوه جمال زن» نوشته مصطفي نور، «حجاب بي حجاب» نوشته محمدرضا زائري، «در و صدف» نوشته محمد شجاعي معرفي شد.

برگزاري نمايشگاه كتاب مناسبتي با موضوع عفاف و حجاب

به مناسبت هفته عفاف و حجاب از ميان منابع موجود در كتابخانه هاي عمومي شهرستان چالدران نمايشگاه كتاب مناسبتي در رابطه با اهميت عفاف و حجاب برگزار شد.

نشست قصه‌گويي

كتابخانه عمومي آيت الله خامنه‌اي به مناسبت هفته عفاف و حجاب ميزبان اعضاي فعال بخش كودك و اعضاي رده سني كودك كانون جوانان پيرو ولايت بود كه در اين نشست، كتاب «دو ستاره (قصه هايي درباره حجاب)» توسط كتابداران و مسئولان كانون براي كودكان بازگو شد.

مسابقه نقاشي

با همكاري كتابخانه عمومي آيت الله خامنه اي و كانون جوانان پيرو ولايت مسابقه نقاشي با محوريت كتاب قصه هايي در باره حجاب شركت كردند و بعد از بررسي به 10 نفر از برگزيدگان توسط كانون جوانان پيرو ولايت هدايايي اعطا شد.

توزيع بولتن مرتبط با عفاف و حجاب

بولتن مرتبط با موضوع عفاف و حجاب برگرفته از كتاب در حريم ريحانه به همت كتابخانه هاي عمومي شهرستان چالدران تهيه و در بين مراجعه كنندگان توزيع شد.