صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب‌خوان خرداد ماه
گام دوم انقلاب: جلوگیری از شکاف های عمیق طبقاتی
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
1397/12/19 يكشنبه به مناسبت پانزدهمین سالروز تاسیس نهاد انجام شد؛ طرح کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی شهید کوچری بخش قطور شهرستان خوی طرح کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی شهید کوچری با استقبال گرم مسئولین و مردم بخش محروم قطور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، همزمان با سراسر کشور، طرح ملی کتابخانه گردی با بازدید مسئولین و مردم کتاب دوست بخش قطور در شهرستان خوی اجرا شد.

فاطمه مقدم، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خوی، ضمن ابراز خرسندی از حضور گرم مردم و مسئولین در طرح کتابخانه گردی گفت: استقبال عمومی از فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی جدیدالتاسیس برانگیزاننده خدمت مضاعف در کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی خواهد بود.

پیمان تابانفر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوی با بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه عمومی شهید کوچری گفت: میزان کتابخوانی افراد یکی از شاخص‌های توسعه جوامع است و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی توسط کتابخانه‌های عمومی عامل جذب کننده کودکان و نوجوانان به کتابخانه های عمومی است..

جواد شکورلو، بخشدار قطور، ضمن قدردانی از توجه نهاد کتابخانه های عمومی کشور به تامین منابع با در نظر گرفتن تاریخ،  جغرافیا،  زبان و فرهنگ محلی خواستار استمرار این امر و ارسال بیشتر کتب و منابع به زبان ترکی و محلی به کتابخانه‌های عمومی شد.

 داریوش احمدی، شهردار شهر قطور نیز از توجه نهاد به ایجاد کتابخانه در مناطق محروم تشکر کرد و به عضویت کتابخانه عمومی شهید کوچری درآمد.

میکائیل جانعلی پور نویسنده، ادیب، شاعر، فعال فرهنگی و از مفاخر شهرستان خوی در بازدید خود از کتابخانه، خواستار توجه بیش از پیش مسئولان به خدمت رسانی برای اشاعه فرهنگ اصیل اسلامی در مناطق محروم شد.

 گفتنی است همزمان با بازدید مسئولین از کتابخانه عمومی شهید کوچری، دانش آموزان مدارس ابتدایی شهدای قطور و دبیرستان دخترانه مکرم، مهمان برنامه های متنوع فرهنگی از قبیل حلقه کند و کاو، قصه گویی و ساخت کاردستی شدند.