صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب‌خوان خرداد ماه
گام دوم انقلاب: جلوگیری از شکاف های عمیق طبقاتی
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
اهدای کتاب
1397/12/15 چهارشنبه توسط خير نقده‌اي صورت گرفت؛ اهداي كتاب و سي‌دي به كتابخانه پيامبر اعظم(ص) در اقدامی فرهنگی، خیر نقده‌ای 100 سی‌دی و 50 جلد کتاب به كتابخانه پيامبر اعظم(ص) اهداء کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، 100 سي دي و50 جلد كتاب كمك آموزشي به كتابخانه پيامبر اعظم(ص) اهداء شد.

سهیلا زند، مسئول کتابخانه پيامبر اعظم(ص) در این باره گفت: سيد اسد حسيني از خيرين شهرستان نقده با حضور در كتابخانه پيامبر اعظم(ص)، اقلام فرهنگی خود را به اين كتابخانه اهداء كرد.

زند افزود: اهداي كتاب در حقيقت اهداي دانايي است و با كمك نيك انديشان و افراد خير اين حوزه مي‌توان فضاي خالي قفسه‌های كتابخانه‌هاي عمومي را پر كرد و براي علاقه‌مندان، فرصت استفاده از اين منابع را فراهم كرد.
وي با بيان اينكه در حال حاضر كتاب‌هاي زيادي در منازل مردم به صورت بلااستفاده نگهداري مي‌شوند از مردم فرهنگ دوست شهرستان نقده خواست با اهداي كتب‌ خود به كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان در رشد و توسعه فرهنگ اين خطه سهيم باشند.

حسینی، خیر نقده‌ای، هدف خود از اين اقدام فرهنگي را كمك به اعتلاي فرهنگ كتاب خواني و ترويج فرهنگ حسنه اهداي كتاب در جامعه عنوان كرد.