صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
توئیت سید صالح عباسی از آمادگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای امداد به سیل زدگان
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان پیشنهاده برای پیاده‌سازی «دستورالعمل آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی»
کتاب‌خوان فروردین ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود
1397/12/12 يكشنبه در شهرستان شوط صورت گرفت؛ بازديد امام جمعه شهرستان از كتابخانه عمومی اميركبير حجت الاسلام و المسلمين محمدرضا جباري، امام جمعه شوط از كتابخانه عمومی اميركبير شهرستان شوط بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، حجت الاسلام و المسلمين محمدرضا جباري با حضور دركتابخانه عمومی امیرکبیر از بخشهاي مختلف کتابخانه بازديد کرد.

امام جمعه شوط با اشاره به جايگاه ويژه كتاب و كتابخانه، اين مجموعه را نعمت و سرمايه‌اي عظيم براي منطقه برشمرد و منابع موجود آن را از مهمترين گنجينه‌هاي انديشه بشري دانست.

وی با تاکید بر اهميت و جايگاه فرهنگ مكتوب و ارزش والاي كتاب در اسلام گفت: بايد زمينه انس و الفت مردم به ويژه جوانان با كتاب فراهم آيد.

در جريان اين بازديد مهدي فرج زاده، رئيس اداره كتابخانه هاي شهرستان شوط ضمن ارائه گزارش از وضعيت كتابخانه‌هاي عمومي به اجراي برنامه‌هاي متنوع فرهنگي و كتابخواني اشاره كرد و گفت: در راستاي ايجاد انگيزش براي مطالعه در بين اقشار مختلف، برنامه‌هاي مختلف در كتابخانه‌های عمومی اجرا مي شود و اين برنامه ها با استقبال گسترده مردم روبروست.

در پايان بازدید، امام جمعه شوط به عضویت كتابخانه درآمد و با اشاره به نقش بي‌بديل كتابداران و كتابخانه‌هاي عمومي در ترويج و توسعه فرهنگ كتاب و كتابخواني از زحمات كاركنان و كتابداران كتابخانه هاي عمومي قدرداني کرد.