صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
ارتباط با مدیرکل
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
تصوير ها
دانلود منابع دهمین جشنوار کتابخوانی رضوی
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فایل دانلود منابع دهمین کتابخوانی رضوی
کتاب‌خوان اسفندماه
گام دوم انقلاب: پایبندی به اصول
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
گزارش تصویریبيشتر
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی؛ مسابقه خلاصه نویسی دور دنیا در 14 روز در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود در ایام نوروز 99، «مسابقه خلاصه نویسی دور دنیا در 14 روز» با هدف غنی سازی اوقات فراغت توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، «مسابقه خلاصه نویسی دور دنیا در 14 روز» در روزهای تعطیلی کتابخانه‌های عمومی توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی برگزار می شود.

خدیجه معصومی، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی از علاقمندان دعوت کرد با توجه به خانه نشینی نوروزی،  با مطالعه کتاب، به دور دنیا سفر کنند.

معصومی گفت: مسابقه خلاصه نویسی از شش کتاب زیبا از نویسندگان برتر دنیا توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی برگزار می شود.

مدیر کل کتابخانه های عمومی افزود: کتاب های «شما که غریبه نیستید» نوشته هوشنگ مرادی کرمانی، «داستان دو شهر» نوشته چارلز دیکنز، «لبه تیغ» نوشته سامرست موام، «شب های روشن» نوشته فلودور داستایوفسکی، «عقاید یک دلقک» نوشته هاینریش بل و «ماجراهای تام سایر» نوشته مارک تواین برای مطالعه معرفی شده است و علاقمندان می توانند خلاصه کتاب انتخابی و مطالعه شده خود را حداکثر تا ۳۵۰ کلمه  به شناسه @doredonyadar14ruz در پیام‌رسان بله ارسال کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی ادامه داد: برای شرکت در این مسابقه ذکر مشخصات فردی شامل نام، نام خانوادگی، کدملی و شماره تماس الزامی است. 

معصومی گفت: در پایان این جشنواره به ۱۴ خلاصه‌ برگزیده، جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

گفتنی است از گروه سنی نوجوان تا بزرگسال می توانند در این سفر مطالعاتی شرکت کنند و برای کودکان مسابقه نقاشی «کرونا را شکست می دهیم» در حال اجراست.