صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
برنامه هفتگی کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
بهار مهربانی در بهار قرآن
تصوير ها
دانلود منابع رضوی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب‌خوان خرداد ماه
گام دوم انقلاب: جلوگیری از شکاف های عمیق طبقاتی
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی
ورود
گزارش تصویریبيشتر
به همت كتابخانه عمومي شهيد باهنر اروميه؛ كارگاه‌ افزايش مهارت‌هاي زندگي ويژه اعضاي كتابخانه برگزار شد اولين جلسه كارگاه افزايش مهارت‌هاي زندگي با شرکت علاقمندان در کتابخانه عمومی شهید باهنر تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي آذربايجان‌غربي، كارگاه افزايش مهارت‌هاي زندگي با شرکت علاقمندان و با هدف يادگيري مهارت‌هاي رواني اجتماعي و در راستاي ارتقاي سطح دانش و بصيرت عمومي نسبت به مسائل اجتماعي و روان‌شناختي و كسب مهارت‌هاي كاربردي در زندگي در کتابخانه عمومی شهید باهنر برگزار شد.

نسرین بهور، مسئول كتابخانه عمومي شهيد باهنر گفت: امروزه ضرورت فراگيري مهارت‌هاي زندگي براي دستيابي به خانواده و جامعه سالم به عنوان يك روش پيشگيرانه در آسيب‌هاي فردي و اجتماعي از اهميت زيادي برخوردار است و كتابخانه‌ها با دارا بودن منابع متنوع در اين زمينه نقش بسزايي در افزايش آگاهي عمومي جامعه ايفا مي‌كنند.

وي با اشاره به كارگاهي بودن اين كلاس‌ها افزود: علاقمندان ضمن آموزش مهارت‌هاي لازم، با طرح سوالات مختلف و با مشاركت در بحثها عملا توان ارتباطي خود را نيز افزايش مي‌دهند. اين مهارت‌ها با هدف تقويت اعتماد به نفس، رشد و تقويت عواطف انساني، همدلي و همزيستي‌ مسالمت‌آميز و بالا بردن سازگاري فردي در برخورد با مسايل فردي و اجتماعي آموزش داده مي‌شوند.
آموزش حل مساله و تصميم‌گيري، تفكر نقادانه و تفكر خلاقانه، مهارت ارتباطي، خودآگاهي و همدلي و مديريت احساسات و هيجانات از مهمترين سرفصل‌ها و مباحث اين كارگاه‌ها است كه به‌صورت هفتگي در كتابخانه شهيد باهنر اروميه برگزار خواهد شد.